R

DOWNLOAD lxn MP4 3GP & MP3

Click any video below to download HD MP3 MP4 & 3GP of lxn presented below...Subscribe To Our Newsletter

Join up to 900,000+ subscribers NOW!!!

Subscribe to our newsletter to stay updated.3:33 avg

Download LXN Револуција mp4 download free video

Instrumental Mix Mastering - Perspektiva Records © 2019 Bass Line - Mario Ristovski Јас s www instagram com jevtikj a Конфигурација на кодот, игнација на плодот против нација со мотивација за финансија на злото Мозок што мисли на револуција Просторот во светот е стеснет барам во него функција Бандит без улица е ко Македонија без корупција Сите сакаат да ствараат проблем а не солуција На интернет сите си вадат очи Безбедни во тој нивен свет - нема зошто да дадат почит На социјални мрежи ја пролеваат крвта Просперираат тие со ВРСКИ што немаат ВРСКА Оперираат свирепо со нас тие над нас Оркестрираат тие што од сенките ја контролираат и власта За нас спас нема! Гласа народ слеп 2 партии, 100 казина, 100 врсти сладолед Илузија на избор, композиција во фузија со битот Во позиција да нема конфузија во живот Рефрен X1 Револуционерен ум, револуционерен став Да го променам текот на историјата преку ебен рап Светот венее знам, секој нека крене гард Време е за РЕЗИСТЕНЦИЈА На работ на ЕГЗИСТЕНЦИЈА Уништени соништа, без мир и хармонија Извини македонија не ја гледам тука иднината Луѓето се без слух за вистината и некако ко да и фали дух на младината Наместо умови со генијални тези Сите збунети и глумат нешто на социјални мрежи Идете у КУРАЦ со тој фантастичен имот кога живеете само пластичен живот, ја сум различен мирот Го барам во длабочината и не ме засега плиткото Баш дека битното го занемарувате Сте исти ко луѓето што ги навредувате, а ако е со порака веднаш стишуваат песна Се праат паметни а скоро сите споено пишуваат не знам Системот доволно те редуцира Поволноо е се дур имаш работа 8 до 16 Роб на таков живот - НЕ Врати го фокусот не спиј Рефрен X1 Скопје нема рута безбедна Начекана за рекет секоја фаца што лута неспремна Без - бед - на ова тло не може Респект праќам дур сме под исто небо се сме браќа Па гледам слика од Делчев и се прашувам кој е следен воин прекумерно перат пари а деца го јадат за еден џоинт Земјава отсекад била нечија боксерска вреќа, Ќе го колонизираат марс дур најдеш овдека среќа Инженерирани вируси да ја намалат бројката на луѓе, Слободата од системот е состојбата за успех Во потрага по состојката за куп кеш Заедно со среќата и слободата да умреш, но Мртов поглед од собата во огнените облаци Проклет од утробата а спомените пролазни Стишени се тие што ќе го кренат гласот Ни 1000 куршуми нема да ми го сменат ставот Ги убиваат бунтовниците за да го внесат стравот Мои врсници го грешат патот, жално, ќе лежат затвор И никогаш идејата не умира со се човекот Инспирира (други) ко мене да прават музика против поредок Да не сме дел од некој експеримент Сите за политика и туѓ живот експерти се Толку незрели сте, не верувате? Вашата свест вели се кога на илузијата се веселите Рефре

2:44 avg

Download LXN Центарот на Пеколот mp4 download free video

Instrumental Mix Mastering - Perspektiva Records © 2019 Bass Line - Mario Ristovski Јас s www instagram com jevtikj a Текст Континуитет со дисциплина, лист и рима Помалку скил, а повеќе стилисти имаш Твоите лирики треба да се преиспитани Микроскопски сте за да се мерите со рап титани Немате Р од рап, вие сте трап Ви фали р-то и затоа стилот ви е тап Punchline! А вие да удрите линија само кога шмркате Ритамот ви бега но вие дрога бркате Шминка за фаца, сега и auto tune за глас Нема спас, ви ебам се на вас Роботизирано и фејк, а флоуто природно тече Фантомот во ноќта лириковно сече Во пекол леден - елоквентен - цело време - во целост спремен Редоследот е следен, јас имам предност деген Мастилото го црпам од душата црна и ве дисувам значи буквално црно ви се пишува Па со вас немам точка допирна, но еден допир и срцето ти сопира x2 Од центарот! КОЈ? Центарот на пеколот На метар од ментално; раперите ми се на мета коj Пребавно се движи нема бегање Сега е прекасно, ова рап детален е, има ли нешто нејасно? Името е Александар, отров црна мамба Прототип, на злото лик Alien brain трансплант Нарушувач на космичкиот баланс Паѓаат ко пички во јак транс Ти иди провери се! Не си на мајкот чекер А рапот да ми е комедија ќе бидеш само хеклер А рапот не ти вреди, мојот на се ти штети и остава трага ко на јети шепи Дело непромислено, време некористено, отпаѓаш од екосистемот Плус твојата омраза ќе биде редуцирана одма Лојална појава, те ставам во индуцирана кома Претежно преку прецизни техники претендент Причината твојата фамилија да нема среќен ден Ова не е за night club Ако си најслаб во овој рап fight club и на мајк бајат Coming right up, тон сериозност и грам мајтап Александар! Ставам крај брат

3:20 avg

Download LXN Твој Свет mp4 download free video

Јас s www instagram com jevtikj a Mix Mastering Recording Дарко Јовановски s www instagram com darko_drummer Текст Пушат сканк, глумат рап Но подобро звучи кога се пука од душа факт Слушам пак, теорија на заговор - рапот да го уништат Прават енормен ерор, во фејкот претопен светот Редовен неред, сите сме уникатни со свои тајни и носиме преголем терет Иако се околу мене венее и е хаотично Чувството кога слушам рап - одлично Ова е мој свет, твој свет, наш свет Соновите ќе бидат реалност и ќе имаме баш се Понекогаш е убаво да си чуден Но, најважно е да си буден Луѓево се луди мислат светот е така како што изгледа А позади завесата повеќе срања од рими што на лист редам Ја дофатив небесата, на листот мора негативата да ја исцедам Раперите пукаат но никако да погодат таргет Дур оформат рап текст Нивниот леш во мртовечница во комора ладен I`ll love ya if you`re open minded If you lookin` for peace, hope you find it Your pain`ll worsen the more you hide it Our terrain is cursed `n a war I`m fightin` Ова е мој свет, твој свет, наш свет! Соновите ќе бидат реалност и ќе имаме баш се Ова е твој свет но размисли, Дали си каде што ти е срцето или во мракот си? Рап генетска предиспозција - дарба од детството Го подигам стандардот на совршенството Чекам полнолетсво, но што потоа? Од болно детство, работа 8-16 ко роб потонат Ние немаме а политичариве кој од кој побогат Ноќта ме потсеќа за моќта на подсвеста Можат да осетат поместување на тектонски плочи Растен на улицата па ги имам тие бетонски моќи Се дур имам верен другар за кој сум спремен удар да дадам, нема да паднам Знај во секое друштво има по еден јуда Апокалипса, за било кој што рапот го диса Гадни атрибути на млади ладни души Ликовите што не се сакаат во собата се заедно Хероите се раѓаат во борбата а камено е срцето станато И рапот е груб од корен Прави длабоко во себе да си љубоморен Ќе остане само студот довек Изумре се нема љубов овде СЕПАК Е ОВА ТВОЈ СВЕТ! Ова е мој свет, твој свет, наш свет! Соновите ќе бидат реалност и ќе имаме баш се Ова е твој свет но размисли, Дали си каде што ти е срцето или во мракот си? Од архивите на креативноста Александар, 2019 ТВОЈ СВ

Next»
Fake Love meme Collab with Lxn ` As .MP4 3GP FLV-

Result Description...

Take some time to read the thoughts below specifying the results...

We are pleasure to present you all the related videos we have carefully filtered for your search query Videos a total downloadable match of 1,000,000 (One Million). Inorder to help you and improve experience we have included a pagination of 20 items dispalyed per page. Take a Free online stream and download of Fake Love meme Collab with Lxn ` a video claimed by uploader Mieko ღ with views of 69, ranges in complete length of 31 and at 256 Kbps bitrate, you can withal download Top notch Video Document configurations of this video. This video was transferred on 2019-10-28 10:16:31 that is for all intents and purposes from now.. We are thankful you have used Realwaparz for helping you to achieve what your looking for.

Enjoy Free Download Videos mp4 mp3. To download the file click the button(Download Button). You can Download Each Video by 3GP, MP4 and Mp3 Formats. Each page has direct download buttons of chosen format.

Video Courtesy to Uploaders And Owners

Incoming Search Tags

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

Download video Fake Love meme Collab with Lxn ` mp4 3gp Download lxn. mp3 3gp mp4 Download lxn mp3 mp4 3gp, Fake Love meme Collab with Lxn `.mp4 Download Videos, Free Download Videos, Videos MP3 Download, Videos MP4 Video Download, Videos All Video Download, Videos 3GP Download, Fast Downloads, HD Downloads, Download HD Mp4, 3GP, Movies, IOS Videos Download, Mobile Videos, Iphone Videos Download, Android Videos Download, Latest New Songs and Video, Online Full Video Downloads, Search And Download

Download Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3 Where to Get Fake Love meme Collab with Lxn ` - Fake Love meme Collab with Lxn `.mp4 video, Download lxn - Fake Love meme Collab with Lxn `.avi Crystals torrent, mp3song, wapdam, Mp3skull, Naijaloaded, mp3juice, mp3skull, iroking, telechager, stafaband, itunes, yesasia, Notjustok, wapmusic, mp3 lio, 9jabaze, jaguda, zipppshare, Tooxclusive lxn 4shared, soundcloud, lagu terbaru , lxn Subro Mp 3 Streaming Live Online Music mp3 Subro. mp3skull, mp3juices, ringtone, lxn soundcloud, youtube, mp3clan, free mp3 now, mp3 with,.remix, mp3rocket, 320kbps, mp3truck, kiwi6, waptrick, Extratorrent.cc, lxn Torrent, hindi, lagu, songs, music, radio, lyrics Free Downloads .wav Free from Proudlyclass Mp3 Download, movies Free Audio Download, Free Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3 Song Download, Fake Love meme Collab with Lxn ` ft Fake Love meme Collab with Lxn ` - movies.mp3 lxn Full track Download, lxn ft lxn .mp3 Single Free Download, lxn - Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3.mp3 Vevobase wapbase wapbaze Music Fake Love meme Collab with Lxn ` Download, lxn - Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3.mp3 Track, SoundCloud Download Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3 Listen Online, Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3 Song In 320Kbps & 128Kbps, lxn 190Kbps format, Tindeck lxn - Fake Love meme Collab with Lxn ` .mp3 Play Online, wap10.net lxn - Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3, movies.mp3 Music Listen Online, Download full album of lxn.mp3, mp3skull Fake Love meme Collab with Lxn `.mp3 Original CD rip,itunes rip,amazon rip Free Downloads, Download CD Fake Love meme Collab with Lxn ` In.mp3 Song, Radio Rip Of lxn - vevo movies, stafaband movies, online, mp3juice movies, mp3xd movies, gratis movies, Mp3clan movies, naijaextra movies, waploaded movies, naijaloaded movies, naij movies, baseshare lxn, melodyspot lxn, tooxclusive lxn , facebook lxn , vevomack lxn , yahoo lxn , mp3 download Fake Love meme Collab with Lxn `, mp4 download lxn , index of mp3 s lxn , Subro youtube lxn , metrolyrics lxn , mp3oli lxn , mix, azlyrics lxn , hulkshare lxn , mp3fon lxn , Stafa Band lxn , lagu terbaru lxn , Gudang Lagu lxn , ringtone lxn , mp3skull lxn , mp3olimp lxn , soundcloud lxn , remix lxn , Subro Bondolan 320 kbps lxn , kiwi6 lxn , youtube- mp3 org lxn , Spotify lxn , vimeo lxn , mp3skull lxn , 4shared lxn , vibe3 lxn , itunes lxn , mp3vip lxn , songs lxn , music lxn , waptrick lxn, Torrent lxn, filestube lxn, hindi lxn

Share This With...


facebook twitter google+ | WhatsApp |Google Google.co.za
Youtube . Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . Facebook Hson-- ucz-- gd-- one-- goggle-- zestr-- jobstu--
multiple-- colt-- sandy-- exp-- gou-- myapp-- nap-- msu
Jedixraja Project © 2020.