R
Loading...
DOWNLOAD cmendina dublim numri telefonit MP4 3GP & MP3

Click any video below to download HD MP3 MP4 & 3GP of cmendina+dublim+numri+telefonit presented below...Subscribe To Our Newsletter

Join up to 900,000+ subscribers NOW!!!

Subscribe to our newsletter to stay updated.Loading...
4:28

Download Rudina Redi dhe Vivian Jupi tregojne historine e dashurise (10 05 2018) mp4 download free video

Ata janë prej 10 vitesh bashkë dhe martesa e tyre është bekuar me 3 fëmijë Bëhet fjalë për ish-futbollistin Redi Jupi dhe bashkëshorten e tij Vivian Dasma e tyre 10 vite më parë ishte një ndër ngjarjet më të përfolura të showbiz-it shqiptar Ishte koha kur një ndër futbollistët më të njohur, Redi Jupi martohej me një vajzë shumë elegante, që studionte në Francë Vivian Petrela, vajza e mjekut të njohur, neurokirurgut, Mentor Petrela Çifti ishte sot i ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan për të rrëfyer historinë e tyre të dashurisë “Edhe pse jemi të dy profileve të ndryshme ne u takuam bashkë gjatë pushimeve në Dhërmi Aty jemi njohur, kemi shkëmbyer numrat e telefonit dhe shkëndijat e para me njëri-tjetrin Pastaj rrodhën vetë gjërat Unë nuk e kisha njohur Redin më parë sepse s’kisha njohuri nga futbolli pasi jetoja në Francë E kam parë për herë të parë 6 muaj përpara se të ndodhnin gjërat Ma prezantuan shoqet e mia, sepse Redi në atë kohë ishte me popullaritet të madh femëror në Shqipëri”, tha Vivian Ndërkohë ish-futbollisti shtoi se kur është takuar me bashkëshorten e tij ka qenë hera e parë që pushonte në Gusht Ai tregoi se në atë periudhë ai kishte nisur të shkëputej gradualisht nga sporti dhe takimi me Vivian sipas tij ishte i bekuar “Në fakt ka qenë shumë interesante sepse ishte hera ime e parë që bëja pushime në Gusht Kur mbaron kampionati ne kemi 1 ose 2 javë pushim dhe përgatitemi për kupat e Europës Hera e parë që bëra pushim gjeta bashkëshorten Ishin pushime të bekuara Ishte një periudhë shumë e mirë sepse unë po shkëputesha nga sporti dhe kisha atë hezitimin se çfarë do të bëja Isha në një moment meditimi të thellë dhe kjo më ndihmoi të bëj zgjedhjen e duhur Mua në fillim më pëlqeu shumë thjeshtësia e Vivit dhe fakti që nuk më njihte fare për profesionin që kisha”, tha

Next»
OG A ma jep aman As .MP4 3GP FLV-

Result Description...

Take some time to read the thoughts below specifying the results...

Video Courtesy to Uploaders And Owners

Incoming Search Tags

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

Download video OG A ma jep aman mp4 3gp Download cmendina dublim numri telefonit. mp3 3gp mp4 Download cmendina-dublim-numri-telefonit movie mp4 3gp, OG A ma jep aman.mp4 Download Videos, Free Download cmendina dublim numri telefonit, cmendina dublim numri telefonit MP3 Download, cmendina dublim numri telefonit MP4 Video Download, cmendina dublim numri telefonit All Video Download, cmendina dublim numri telefonit 3GP Download, Fast Downloads, HD Downloads, Download HD Mp4, 3GP, Movies, IOS Videos Download, Mobile Videos, Iphone Videos Download, Android Videos Download, Latest New Songs and Video, Online Full Video Downloads, Search And Download

Download OG A ma jep aman.mp3 Where to Get OG A ma jep aman - OG A ma jep aman.mp4 video, Download cmendina dublim numri telefonit - OG A ma jep aman.avi Crystals torrent, mp3song, Free OG A ma jep aman.mp3 Song Download, OG A ma jep aman ft OG A ma jep aman - movies.mp3 cmendina dublim numri telefonit Full track Download, cmendina dublim numri telefonit, cmendina dublim numri telefonit .mp3 Single Free Download, cmendina dublim numri telefonit - OG A ma jep aman, OG A ma jep aman Download, cmendina dublim numri telefonit - OG A ma jep aman.mp3.mp3 Track, SoundCloud Download OG A ma jep aman.mp3 Listen Online, OG A ma jep aman.mp3 Song In 320Kbps & 128Kbps, cmendina dublim numri telefonit 190Kbps format, Tindeck cmendina dublim numri telefonit

Share This With...


facebook twitter google+ | WhatsApp |Google Google.co.za
Youtube . Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . Facebook -- Hson-- ucz-- gd-- one-- goggle-- zestr-- jobstu--
multiple--ucz . hawaii . nla . dot . bts . ed . dhs . weather -- nap-- msu
Jedixraja Project © 2019.