R
Loading...
DOWNLOAD Noizy MP4 3GP & MP3

Below result for Noizy on wikiwaparz.com. Download mp3, torrent , HD, 720p, 1080p, Bluray, mkv, mp4 videos that you want and it is FREE forever!Subscribe To Our Newsletter

Join up to 900,000+ subscribers NOW!!!

Subscribe to our newsletter to stay updated.Loading...
3:27

Download Noizy Nuk kan besu (Official Video 4K) download mp4 3gp mp3

Muzika Otr Records (bledbeats) Teksti Noizy Available on iTunes s music apple com us album skan-besu-single 1473703516 Spotify s open spotify com album 5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj Deezer s www deezer com en album 104456982 Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It s all love though sonte si dihet, Jom n qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses shem adresa e sakt, Per cfar mund n dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Chorus Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2 Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, Chorus Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n

3:29

Download Noizy feat Raf Camora Toto download mp4 3gp mp3

“Toto“ by Noizy featuring RAF Camora Get the track here wmg click NoizyftRAFCamora_TotoAY Noizy on the web ►Facebook s www facebook com NOIZY-375405192602923 ►Instagram s www instagram com noizy ►Twitter s www twitter com thisisnoizy RAF Camora on the web ►Facebook s www facebook com RAFCamora official ►Instagram s www instagram com raf_camora ►Twitter s twitter com RAderLehra ►YouTube s bit ly 2Ea6V6G Credits Directed by Shaho Casado www shahocasado com ►Facebook s www facebook com shahocasado ►Instagram s instagram com shahocasado TOTO LYRICS Noizy Rap Weekend - Kena per me party, Femnat sexy tu pi me Bacardi, Gangsters - zinxhira prej ari, Oborri mbush me Lambos Ferrari, Slow slow slow dance for me darling, Kom pare dance for me darling, Slow slow slow wine for me darling, Kena pare wine for me darling, Mmmm duro edhe pak, Shkojm diku vec duro edhe pak, Mmmm duro edhe pak, Shkojm diku qe do t’jena privat, Mmmm go wine for me gyal, Thirri shoqet plot kallabllak, Mmmm go wine for me gyal, Thirri shoqet mu bo hallakat, Chorus Se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, Ti se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, RafCamora Rap sie zeigt was sie hat - zeigt was sie hat, ich ruf sie an und sie bleibt über nacht, kein Foto kein einziger snap, alles zwischen uns bleibt privat, noisy R A beat aus Togo, egal welche chay Bruda sie gibt to to, trag Corbo kein Yamamoto, früher nada heut todo, sie ist materialistisch sieht nur mein geld, und den black Maserati, is für mich ok denn auch ich will nur sex, also halb so dramatisch, sie ist 1 A ja sie gab mir toto, sie geht auf und ab wie’n gogo, wie ich spiele mit ihr yoyo, Bridge Dami Duro, Sie zeigt was sie hat, Dami duro, Alles an ihr perfekt , Dami duro Du guckst ihr nach und sie bricht dir den Hals, Dami duro o o dami duro, Chorus Se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, Ti se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, She give me Toto, She give me Toto ya y

3:47

Download Enca ft Noizy Bow Down (Official Video HD) download mp4 3gp mp3

Itunes s itunes apple com gb album bow-down-feat -noizy-single id1124726150 Facebook www facebook com encamusic Instagram www instagram com enca Twitter www twitter com encahaxhia Music Enca, Noizy Lyrics Enca, Noizy Produced by Big Bang Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Ok, stop! Dhe niher ku jena prap Bashk, me kuror t shoh prej nalt Shihet si e bojna per cdo nat Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Jam prap si terror i nates Me kapuca prap n krye t rradhes Na vijn turmat permrapa Dihet se bim n sy nga krejt estrada Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot! Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin I really told you ye Im betta den dem Yeah im betta den dem Im the life of the party Enca betta den dem, Enca betta den dem Un jam special i nates Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum

4:28

Download Noizy Big Body Benzo (Prod by A Boom) download mp4 3gp mp3

Instagram s www instagram com noizy Chorus We got that big body benZo, The whip ain t no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture Rap l Big bodies big bodies Mercedes Benz, Nuk ma bleu mami as Babi I bleva vet, Nuk qellova I pasur Po nuk u derzova n jet, Se dikur ka qen 1 enderr tash i kam ne rrealitet, Ata qe m njohin krejt e din ca bona, Imazhi I Atij qe nga zerro shkoj ne miliona, Me ne fund kan kuptim gjith ato netet pa Gjum, Tash Ja vleti krejt n fund tash Ju shoh Kush esht n fund, Ato Folin per t kalumen un buzqeshi nga e ardhmja, Ata m thojn me kujtohet Un Ju them ca kam me bo, Jam I sigurt prandaj kam sukses, -Punova shum t vi ktu - prandaj ska mo kthes, Small body Porscha ftyren sikur kobra, Osht e zez sterr por nga zoni e njofta, Ku ku ca bojka zemra s lujka lojna, Kur jam mbi te bona 1 dhe s ka mo ndoshta, Chorus We got that big body benZo, The whip ain t no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture Noizy Rap ll Small body small body porsche Nine Eleven, Gazin deri n fund ndjenja sikur me kon Heaven, Dije Se sum sheh dot ti mundesh me ngju vec eren, I m like brruuuummmm Nuk dihet ikem apo erdhem, - fuck a e Inat G, Ma kan zili buzqeshjen un buqeshi dhe ma Zi, Big money big money clean money dirty money, Ktu ka vec 1 rregull you with me or run from me, - Fuck a inat g shkelqeni aq shum sikur diamanti n drit, Per Krejt ata qe arriten tu kacafyt, Coni shampanjat n qiell edhe derdhe para syt, Ora U ka bo me pluhur? - laje me shampanj, N big body Benz that bitch is so fine, Mos em Shih shtremt Se - un Nuk t kam faj, Se t gjith Patem qellime n jet Por un I pata n maj, Chorus We got that big body benZo, The whip ain t no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture Rap 3 6 point 5 6 point 3 Big body big body A M G, S esht fabrik makaronash Esht fabrik mercedezash, Kur I sheh t parkum jasht duken sikur tuf panterash, Ju jeni tuff pederash Si kurva ju vika era, Ju m tregoni mu per bosa Un tregoj per milionera, Jena real deri n dhe mos Na bo sikur S na njeh, Ti ke ngju per Lil Kolin Varrosin shqipe ca the? Young money Don vidi what you want don sticky? Ring ring telephone same number same digits, Them boys want beef? then it s on, Icy Edi-B & Faton We got Ak s in Shadows Mali G Top dons, Young killers big dealers Escobars & so on shkojm Thell - Jena Familja Ne Keshtjell Money money money vec ato Dina me ndjell, Aboom? What bring that magic back, Call up Lil Kido tell him come we make a Banger, Banger banger Hajd ti cmendim krejt kta, Hustle on the road nga e premtja te e pre

3:1

Download Noizy ft Lil Koli Boss Man (Produced by Dj Aboom) download mp4 3gp mp3

Lyrics Noizy & Lil Koli Produced by Dj-Aboom Directed by Shaho Casado Follow the performing artists on Instagram @Noizy @therealkoli Available on Deezer s www deezer com en album 74797712 Spotify s open spotify com album 1he6JIQuOYclt3wE1d36Lz iTunes s itunes apple com gb album bossman-feat-lil-koli-single 1438091291 Chorus Lil Koli Boss man boss man, spend money like a boss man, Trap money like a boss man, On the roads moving bossy, Boss man boss man, And all my jiggaz dem they bossing And all this money got me bossing Like a boss man, boss man Noizy rap Kur I bona 10 000 thash me vete o god, I bona 100 000 thash me vete can’t stop, Tash Kom ca miliona dhe nuk di ca me bo, E kam 1 ferrari a ta blej Edhe njo? E Kom shpin on the Hill - rolling hill, 5 cop mrena mujit - ky asht deal, Biznes folim tavolina balling, Bosat hin mreeen bosat Krejt I njohin, 1 anije me mendje ose 1 jaht, Dhe 1 avjon privat qe ka 1 shtrat, Stuardesen e du pa make up, Tna dredhi barin se cunat jan bo drras, Skom leje Por Kom 7 kerre, Sum duhet patenta se Kom dhe shofer, Vec I them shoki si je a fjete, Na co diku Ku asht qet Edhe terr, Chorus Lil Koli Boss man boss man, spend money like a boss man, Trap money like a boss man, On the roads moving bossy, Boss man boss man, And all my jiggaz dem they bossing And all this money got me bossing Like a boss man, boss man Noizy rap2 A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata, Tash Ku jena na qyri Ku kan met ata Ma nfund ja dola hala po du dhe mo, I Kom 100 hite a ta boj Edhe njo, Bizi bizi dit e nat bizi bizi Telefon mos um thirr bizi bizi, Don takim nuk Kom koh bizi bizi, Luj koqe me Krejt zini zini, Boss man here boss there, Ej Shok Jom boss anywhere, Sta pertojm ta sjellim anyday, Thu dicka dhe ngelesh va

4:13

Download Noizy Number One (Prod by A Boom) download mp4 3gp mp3

Facebook s www facebook com Noizy Real Instagram s www instagram com noizy Lyrics Noizy rap1 S asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo, Grupet Tjera shkojn e vin shok Na kem ardh me nejt gjithnon, Bang bang bang deri Sa t shterohet, Sonte jam Bo dras Edhe mendja nuk em lodhet, Ca ca ca ca ke qe shef ashtu? Jeta ime boj ca du sonte kam mu Bo dru, Kam pare n xhep kurr nuk mbaj kulet, Topi aq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef, Fuck it ca Po shef I ball se kam qef, I ball se I can fucking ball are you death, Ke ngju un kam sukses don mem pa hajd nkocert, Volumin n maksimum Aboom on the set, Turmat m vin permas krejt durt nalt Makinat jan gati like gaz gaz gaz, Shpejtsi maksimum adrenalina krejt nkulm, Kur cunat jan n sken digjet veni bohet shkrum, Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn, Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn Chorus Number 1 - still in the building, World wide gang banging, We still in the building Noizy rap 2 Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu, Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu, Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu, Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu, Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu, nuk ju doli e para? Haah But Ima kill it Edhe kshu, Its that boy Zin ai Voci Prej dibre, Shum adrenalin KUR je me mu n sendile, Treshat n hava perinati inacive, Fuck them for life they know how We do it, How we do it - they know how we do it - how we do it, Chorus Number 1 - still in the building, World wide gang bang, We still in the building A Po merzitesh se kam ardh? A ke harru se si kam ardh? Tash jam ma nalt se krejt 😉 hala skam bo Kurgjo, Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges, I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes, Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat, Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat, Telefoni ring ring dora plot me bling bling, Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100, Ska dyshim OTR number 1 We Money with the team deri sa t prekin n tavan Like bye bye bye Ku je Jemi pa? Jena n stratosfer dhe hala Po shkojm terma, Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund, Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk

3:40

Download Noizy ft Lil Koli Flight mode (Prod by A Boom) download mp4 3gp mp3

Facebook s www facebook com Noizy Real Instagram s www instagram com noizy iTunes s itunes apple com us album flight-mode-feat -lil-koli id1119622761?i 1119622976 Spotify s open spotify com track 7INsyzIuzBNzmp0WznsjRF Deezer www deezer com album 13064038 Lyrics Po folim tash haptas pa rrena pa maska dhe pa doreza, U Bom gati 10 vjet n estraden shqiptare dhe prap jena mbretrat, Do erdhen do iken do vin dhe do shkojn? Por ne sna len sedra, On top of the rest on top of the rest kerkush smund na prek na, Karikatura do vrromsa vec llapin si grat e kqia, Noizyn a kan ngoj ma shum Se mbajn mu fansat e mi huh? Kuptohet kjo gjo teper e thjesht ti mdon mu me zemer, Ti dhe emrin qe ki? E ki fal meje shok ti Je I nemun, Ka grupe plot sa I perket muzikes por jo t vertet, Un si dal prej studios jam me shok qe m rrethojn une jam I njejt, Me kto m sheh n sken me kto jam n rrug me kto jam rrit, Me kto boj qef me kto qaj hallet dit per dit, 1 noiz ka bo nona dytin Ju? Skeni me pa, Nuk ka si un Nuk ka si un nuk ka Nuk ka, Preferoj t buzqesh ma shum Se me mbajt seriozitetin, Se buzqeshja ime Ju ka bo juve me fol me veti, Chorus Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode, Comentet e juja per mu Jan pa vler kshuqe mos u lodhni, Rujeni zonin Se zoni Ju duhet mos u shteroni, Kapaciteti I juj esht I vogel zdi a mkuptoni, I m killing I m killing this rap shit but free my Shqipe doni, Krejt I kom castit krejt I kom t rastit, Femna dridh bytht sikur zhurma basit, Cunat kan loj cunat s vin t flasin, Cunat t marrin numrin dhe pastaj t thrrasin, Hym thell slujm slujm lojna, Cunat pershendesin cunat ka londra, Kshu e ka loja ti zdite Ta mora, Venin e par Tash ne e trashigojna, Uh I m loving it trust me im loving it, E boj 1 hit Edhe Neser I double it, Kam ritem Edhe poetry, Ma I miri - literally, And I m out larg prej jush, Ndaci me dit jam nalt prej jush, Ma Mir me dit Se me pas thojn t urtit? Por ma Mir me pas dhe me dit Cfar me lujt Chorus Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode, Lil Koli E kam pa ni anderr Te fluturu E kur ju kam kallxu sum mkan besu Shqipet krejt e din Kur thom Se kam krah Shqipet krejt e din pse jam Otr Pyt kon tdush kush mnjeh vec rrespekt ka E kam bo venin nuk po foli per muzik darg 13 vjec rrugve Rrugve bona shok E tash skapen cunat Naper bot on flight mode Tjeter class do kujtojn Se Jan hard vec Se spit bars Do menojn Se Jan rrrrug por nuk kan bazz Bare man out der tryna be stars While am tryna get to this money fast Prit pak Been in this game for some years My brudas been Kinging from days This is that Albanian way Ca bone ca bone ma shqipe Na Jena ktu to get paid Fuck all of dese man dat hate All of my shqipes r made Po ti ca bone ca bone ma shqipe Ah Chorus Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight

4:21

Download Noizy Midis Tirone (Official Video HD) download mp4 3gp mp3

Facebook s www facebook com Noizy Real Instagram s www instagram com noizy iTunes s itunes apple com us album midis-tirone-single id1172993847 Deezer www deezer com album 14470436 Spotify s open spotify com album 4hNxLmbVjsu01rDxUyK4mV Rap 1 I spit 16 Cunat thojn that s hard ropt, Tjeter Nivel you should call me galardo, femren so fly ti smunesh me pa to, My bitches are bad my brudaz move largo Fuck all the haters we doing it mad do You get bitches I couldn t care for 😜 Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu, Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall Jo se Jan t merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall, Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall, Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni, Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati, Lidhjet e forta thojn illuminati, Jo jom pidh some shok Pse t vjen inati, U oooo inati ty Po tvjen U oooo inati ty Po tvjen, Se jam chorus Midis tirone qish bone mo plako, Midis tirone qish bone mo plako, Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot, Rap 2 Midis Milanos qish bone mo nona, Thash midis zurich qysh bone mo nona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet, Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n fund ajo Mos na testoni se Jena rrebela, Mos na testoni se Jena rrebela, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena, I would hate me too if I wasn t me, Coz none of them can ever do it like me, I probably be jealous and all that shit, Coz I came from nothing and now I m living life big, Ban

4:

Download Noizy The baddest (Prod by A Boom) download mp4 3gp mp3

Facebook s www facebook com Noizy Real Instagram s www instagram com noizy iTunes s itunes apple com us album the-baddest id1119622761?i 1119622979 Spotify s open spotify com track 3hvEv0OkVTmtrTcj0n0jdd Deezer www deezer com album 13142096 Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest, Erdha prej nentoke drejt n siperfaqe, Si bomb automike shpertheva moj naqe, Tash ka vec heshtje njerz plot me smundje, Nga muzika jon ne momentin Kur e l çum ne, Kta rreperat tjer Jan tu vujt Nga provoja? Une me buzqeshje Ju thom mbani pasojat, Boj kataklisma Sa Her qes albume, Tan shqiptarin Jena Grupi ma I kerkum ne, Smundesh me e pa atehere quje veten qorr, Se suksesi esht I Joni otr deri n vorr, Jeni krejt te klonum Ju kopjoni njoni tjetrin, Kurse ne? Na bojna hite ne prandaj na thirrin mbretrit, 1 minut heshtje per kta rrepera lecke, Ju rrezoj Nga skena si gjethet kur bin mbas vjeshte, Chorus Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest Kta harrun ca bona zdi a Po t kujtona, Jom pak ma ndryshe por I njejti si fillova, Vrrullin smund ma ndalin - Kush t ma nali vrrullin? Gazin deri n fyt kta ma njofin trunin, Nihet zhurma prej larg when I come through, King Zin vjen ktu tell me what you gone do, Anyways fam mos mboni kot zhurm, Bring any man you want any1 you want to, Po, po dehesh, Mos fol shum Se Po vrehesh, Se Po thu dicka pra hiri dhe pastaj Nuk I dihet, Shakat e teprume - muhabete t konsumume, Skam kohe per me harxhu Se kohen e Kam shum te cmume, Chorus Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest One time for the real dons, One time for the real bitches, One time for my whole city, Ima get it Ima get it, Oh god domethon, Haj shpejt dhe flej pak, Punoj shum smundesh mem kap, Cunat Cunat Jan on the grind 24 7, nese Cunat skan perfitime? Cunat s flejn rehat, Zdu pak du shum du qaq shum Sa ti Nuk Mund, Du Se Kam rrethin e gjon dhe t rrethit krejt um dun, On a hustle mode Se Kshu kerkon sistemi? I hustle hard por Kundra sistemit, Jam Siper benzin ose Siper shtetit, Ti m kerkon n tok une jam Siper qytet, Like fuck a hater see you later, Skam kohe per Ju Se mendjen e Kam te paper, Money team, Chorus Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the bad

3:16

Download Noizy ft Varrosi Meksikane (Official Video HD) download mp4 3gp mp3

Music BledBeats Lyrics Noizy & Varrosi Video by AtlazFilms Available on s www deezer com us album 75001182 s open spotify com album 0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA s itunes apple com us album meksikane-feat-varrosi-single 1438321216?ls 1 Chorus Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Hennessy-ja shum sweet tap fare Varrosi rap O goca o goca a jeni per party Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali Hennessy-ja e amel edhe super esht bari Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari Yea yea yea Do bojm cat dum ne Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne Zemra hypi siper tha Po di me e the U zee me u zee man living si Zini Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy pini ju pini sw ma boni ma eassy Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney U sa rahat vec me pjeshka bytha si kurrizi si ka breshka Kjo esht ajo jeta si une desha Noizy tu mkerku se une e rrejta Chorus Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Noizy rap Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin, Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate dite, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana Chorus Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare End Jena tok se bashku dit e nat, Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat, Du me kallxu dicka nga jeta bene tash, Se sonte Po mkujtohen plot

3:50

Download AZET ft ZUNA & NOIZY KRIMINELL (prod by DJ A BOOM) download mp4 3gp mp3

► “FAST LIFE” jetzt vorbestellen s Azet lnk to FastLife Die 5 Singleauskopplung “KRIMINELL feat ZUNA & NOIZY” aus dem Album “FAST LIFE” von AZET Beat DJ A-Boom Produced by DJ A-Boom Master GS-Records Video produced by www fati tv Licht Georg Steffens KMNGANG Kontakt Booking azet booking@web de Allgemeine Fragen mgmt@twosides de Presse mgmt@twosides de Management TwoSides KMN Merch s www dresscode-merch de kmngang Abonniert den Kanal um nichts zu verpassen und folgt uns auf Facebook Folgt uns auf Facebook AZET s www facebook com AZETKMN MIAMI YACINE s www facebook com miamiyacine ZUNA s www facebook com ZunaKMN NASH s www facebook com Nash-4037161 KMN s www goo gl XBgkl4 A-BOOM s www facebook com Djaboomoffic Fati tv s www facebook com fatitv TwoSides s m facebook com twosides de Folgt uns auf Instagram AZET s www instagram com kmn_azet MIAMI YACINE s www instagram com miamiyacine44 ZUNA s www instagram com kmn_zuna NASH s www instagram com kmn nash NOIZY s www instagram com zinizin A-BOOM s www instagram com djaboom Fati tv s www instagram com fati tv_kmn BBB Juwelier s www instagram com bbbjuwelier ———————————————————————— ► “CASIA” jetzt bestellen s miamiyacine lnk to Casia ► “Mele7” jetzt bestellen s KMN-Gang lnk to ZunaMele7 ► FASTLIFE ► ÜBERALL ERHÄLTLICH ► iTunes s itun es de VHujcb ► Google Play s goo gl Kmdkxy ► AmazoneMP3 s goo gl bz6iO5 Richtung Paradies - EP kostenlos Downloaden auf kmngang com oder auf iTunes s goo gl YZqsGS Das Album Planet Zuna schon gehört? Hier erhältlich ► iTunes s itunes apple com us album pla ► Amazon www amazon de dp B00VJ

3:27

Download Altin Sulku ft Noizy Cfare ti bej (Official Video HD) download mp4 3gp mp3

Facebook www facebook com ArkivaShqip Instagram s www instagram com arkivashqip Video by MAX Production Music by Elgit Doda Lyrics NOIZY TEKSTI Altini 2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai 2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi Te shkruaj ne watsap,Te marr ne telefon,ti bejbi je gjithmon e zon ,rruges per ne shpi me shoqet Kur kalon vllain ke nga pas gjithmone, Sa Here e shikoj rrugen e ndryshoj,skam ci bej zemres qe rreh Ti e din shume mire se une e kam problem,se gjithmone ai nga pas te vjen A do ti thuash atij per mua,hej hej hej,A do ti thuash se une te dua,e dua por ai nuk do 2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai 2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi Noizy Ej tini tini mduket Se ke ra ndashni, zeshkanja sy me Lara mduket Se tka bo Magji hu? - esht provokuse Kur t shikon, por ti qendro I fort Se burri kshu nuk bon, Ti je voci prej dibre boni pak hile, Kur ta shofesh prap bon sikur sta ka nie, Mos I Shko nga Mrapa dili vec nga para, Pershendetja shoqet sa tbukra Moj vasha, Loja rrotullohet inati kujt i shtohet? O sa mir o sa mir dikujt do ti bohet, 😆 Ja pra dhe suksesi ngjoje rigelsin, Ajo ka drynin nese ne e kena çelsin, Kopil - Kur ta shofesh prap tash jepi 1 trendafil, Merre 1 te kuq symbolizon dashurin, Dhe Nese vllai saj ju zen ne perqafin, Me t thon drejten zgjidhe vet Se aty ste jap ndihm Altini 2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai 2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi Altini Halli me ka zene cigaren kam fillu se ai s po munet dot mem besu Sillem neper rruge eci lart e poshte ,se une pa te ndihem bosh Sa Here e shikoj rrugen e ndryshoj,skam ci bej zemres qe rreh Ti e din shume mire se une e kam problem,se gjithmone ai nga pas te vjen A do ti thuash atij per mua,A do ti thuash se une te dua,e dua por ai nuk do 2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai 2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma

3:32

Download ZUNA feat AZET & NOIZY NUMMER 1 prod by DJ A BOOM download mp4 3gp mp3

► “Mele7” jetzt vorbestellen s KMN-Gang lnk to ZunaMele7 KMNGANG Kontakt Booking azet booking@web de zuna booking@web de Allgemeine Fragen mgmt@twosides de Presse mgmt@twosides de Die 4 Singleauskopplung “Nummer 1” feat AZET & NOIZY aus dem kommenden Album “Mele7” von Zuna KMN Merch s www dresscode-merch de kmngang Abonniert den Kanal um nichts zu verpassen und folgt uns auf Facebook Folgt uns auf Facebook ZUNA s www facebook com ZunaKMN AZET s www facebook com AZETKMN NOIZY s de-de facebook com Noizy Real NASH s www facebook com Nash-4037161 MIAMI YACINE s www facebook com miamiyacine KMN s www goo gl XBgkl4 DJ A-BOOM s de-de facebook com Djaboomofficial Folgt uns auf Instagram ZUNA s www instagram com kmn_zuna AZET s www instagram com kmn_azet NOIZY s www instagram com zinizin NASH s www instagram com kmn nash MIAMI YACINE s www instagram com miamiyacine44 DJ A-BOOM s www instagram com djaboom KMNGANG Kontakt Allgemeine Fragen info@kmngang com Presse presse@kmngang com Booking tobi@chimperator de ———————————————————————— «HOL MIR DEIN COUSIN» T-SHIRT s www dresscode-merch de kmngang ► FASTLIFE ► ÜBERALL ERHÄLTLICH ► iTunes s itun es de VHujcb ► Google Play s goo gl Kmdkxy ► AmazoneMP3 s goo gl bz6iO5 Richtung Paradies - EP kostenlos Downloaden auf kmngang com oder auf iTunes s goo gl YZqsGS Das Album Planet Zuna schon gehört? Hier erhältlich ► iTunes s itunes apple com us album pla ► Amazon www amazon de dp B00VJ

3:35

Download Noizy ft Sekondari Na Jena OTR ( Official Video ) download mp4 3gp mp3

Instagram s www instagram com noizy Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR LYRICS Shperthejm si gaca dokudo, Se jena n moshen ma t mir e mo, Nderkoh - kom 100 probleme por ti sje njo, Biles - Ndaç me dit si sje kurgjo, Nusen tane ta ka qi krejt estrada yeh yeh yeh, A po t dhem tash o ledri gaga ha ha ha Ju sjeni baba ju jeni krejt mama starsa, Kush o me ju Jan krejt pederasta, Me 1 Selam une thjesht ju plasa, Ai nuk esht diss ky asht diss mothafuckaaa, ai tjetri Bon hunden operacion, Ti je pidh mothafuckaaa perdor celikon, Gheto gheto - gheto karit, Une zboj operacione mu kshu zoti m fali, 1 Selam prap nga I rrahuri, kallxoj menaxherit qe une ndysh t ndaj, Prap per Cdo jav mke midis prishtines, Gishtin e mesit kur un Jom n majt bines, Kejt grupin ta kapi shuplaka, Zini zin otr moda fucka, ku prek kurora del edhe flaka, double g army na jena tonelata, Ref Dem pussy wanna gwan like dey know me Sekondari Na jena otr per at a qe nuk e din U Bo koh qe Sjena pa tani po e ndjej largsin Nuk e di se ca po thojn kto o lord nuk e di se ca pon dun kto o lord Zemra ime nji fjal e mban ajo esht otr Jam me shokt edhe gjuj per te Nuk e di a ke nigju per kte Nuk kan shance tfusin xixa me na Nda Llapazanet le tfolin po kush I ngjon ata ? Se jena bashk ne bashk ne po shkojm nalt Thashetheme posht e nalt po ne rendsi Kurr si dham x2 Se zguxon mem Lujt cunat se tthyhet hunda, Jan me miliona plumat zinnjo kujt I gjujna, Mos u fut ne mes te turmes se humb nga furtuna, Ska aventuraa se ju prishen aventuraat, Mi am a shottaa click clack bang, Na ngjon krejt bota na krejt bota na permend, Ktu fjalt e kota nuk kan vend as 1 moment, Na kena vepra kur Doni ne ktu na

3:50

Download Noizy Ke Ngju Per Mu (Prod by Rvssian) download mp4 3gp mp3

BEAT BY RVSSIAN (VIRGINITY - VYBZ KARTEL) (Rvssianhcr Instagram & twitter) Instagram s www instagram com noizy Lyrics by Noizy Mix Master by A-Boom Mixtape The Hardest In The Market OTR RECORDS 2014 Facebook s www facebook com NoizyReal Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen, Po du me t hanger - deri sa ta hupsh vedijen, Ke ni per mu - n shtrat jam I sukses shem, Dhe Kur t shoh ty bohem hala ma I etshem, N syt e tu n syt e tu e shoh gjith vjeshten, Dangerous eyes dangerous jeten, Ja nis tu qesh Kur vazhdon me u desh, Se krejt jam habit Edhe goja mu ka mek, Like Linjat e trupit Si kola, Jam lidh per rreth saj sikur t jem anakonda, Nope nah nuk ka shpetim, Une jam gjahtar dhe ti - ushqimi Im, Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, Chorus We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather, Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, Smund tju flasesh n telefon sepse un tkam ardh shum afer, I rrshqethet trupi se her ja preki qafen, Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten, Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale, Nese ki besim n zot besom se kto jan fjal rreale, thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht, Me t then drejten jam zhgenjy pak qe besova do, Por Kjo zdo t thot skam n djenja biles kam ma shum se tjeret, Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era, Jan ndjenjat e Mia t perzira me emocione, Kur m kujtohen do momente mkujtohen pozicione, Chorus We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather, Outro Jena vec na - dhe tjer nuk Ka, Me t thon drejten as zdu ti njoh, Se kur te kam Ty - kam Gjithcka, Ti je bota qe me rre

3:58

Download Noizy A te kujtohet (Prod by A Boom) download mp4 3gp mp3

Facebook s www facebook com Noizy Real Instagram s www instagram com noizy iTunes s itunes apple com us album a-te-kujtohet-single id1182951414 Deezer www deezer com album 14747208 Spotify s open spotify com album 6CL8l01IJOWdl2JSRrV544 Chorus A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap 1 Mmm sflasim, Po mendoj per to me 1 foto t castit, Do sene mi bonte vec per inati, Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti, Yeh yeh yeh bonu gati, Per pak jam Tu ardh with that Big body, Freak in bed but she so classy, Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen, Mmmmm skam fjal, Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal, E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe, O yeh she love it when I hit from behind yeh, ---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!? A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash? - Por nese shihemi prap? A mkishe fol nese shihemi prap? Chorus A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap 2 You fine girl Por nuk je mo mine girl, E vetmja gje qe un kam tash, Kujtimet tona qe i lam pas, A t kujtohet kur thojshim nuk do ndana, Edhe sikur t bohet bashk dielli dhe hona, Edhe sikur t folnin keq ne do forcona, Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona, Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti, Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit, Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka, Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa, A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1, kthejm faqen tjeter an dhe t harrojm gjithcka, M fal a bon me t fol Po m vjen mir qe t shoh 😃 M thirrin noizy dhe po du me t

5:41

Download Varrosi ft LiL Koli & Noizy 30 Vet (Prod by Blasian Beats) download mp4 3gp mp3

LYRICS POSHTE LYRICS BY Varrosi, Lil Koli, Noizy instrumenta by blasian beats mix&master A boom Video elminofilms Varrosi Chorus Kush, kush i rrejti kta t shkret Kujt ja mori menja se mundet me m prek Eshte e veshtir shqipe nuk eshte e leht Duhet t jeni shum vet se sun e bon vet Femnat afrohen vet se knej ka ne vjen era lek Mshef n klub tu bo qef per cato ke hate Besom nuk jam vet, jam me 30 vet 2x Yea me 30 vet Hy mrena nclub me 30 vet Kapem naper rrug me 30 vet Shpija madhe plot me 30 vet KTO tipat e bojn t fortin se i kan mush hunet me coco Po Kur te me shofin mu krejt po dun me bo 1 foto Cdo GJO nrregull shqipe go a head and take a picture Mos e bo karagjozin se me vete kam 30 bisha Ndryshon situata per pun secondash Thehet shishja n koke per pun secondash Shef veten n tok per pun sekondash Ose tvarim ke shtylla si varse rrobash Ju rrepera jeni kot per ket pun Nuk di pse kot ju boni zhurm Nuk u dhem pak po ju dhem Shum Kur e kuptoni se jena tpa prekshem Dem boy de jan fallco sikur dvd kinezi Bonu high sat dush po une sikur spliff tnezi Ti k pus krahet tlej t dukesh taman si shenja benzit Thjesht ta Mori menja apo dikush tjeter t rrejti LiL Koli Si ilirt n koh t vet tu leviz n cdo shtet i lir - i lir i lir With ma dargs on the track reppin that red&black ska ma tmir - ma t mir ma t mir O t 2 the r got ma back thats a fact o bir - o bir o bir Na e djegim per cdo nat cash mony in the house that my team- my team my team E do kan inat pa fol keq e pa e zgjat smund rrin - smund rrin smund rrin Ku ta dun qysh ta dub bada bing bada boom ua bim - ua bim ua biim & if shes lookin buff & she got a big ass am in - am in am in Gang banging wit ma dargs all over these hoes kur vim - kur vim kur vim Bitch my circle tight ma tfort se kurr Kena pse bojm zhurm kena pse mu m burr Shqipet e din mir se qysh i kena punt Is dem london boys krejt e din qysh lujm "O T 2 the R got my back thats a fact o bir- o bir o bir na e djegim per cdo nat cash money in the house thats my team - my team my team" NOIZY - Mos mprekni n tela - Se jua prej telat, Ta gjej piken e dobet aty Ku t dhem ti prishi skelat, Bandita - doreza - kapuca thika tmprehta, -Jepet urdhri dhe rrugen ta prejn do ftyra t zbehta, - Ktu nuk ka ndjenja - ktu trupi shpohet n hekra, Rruget jan te ftohta jeta te shkon Si barsaleta, Na ishte Se c na ishte - ti mbetesh vec 1 ishe, Shkruhet emrin n leter - letra merret zarfi griset, Na s hecim me trup jore ti dhjefsha krejt truprojat, Na t prekim prej distance - i Marrim gzhojat, Ta neveris jeten - ty dhe krejt rrethit, Mos m prek n tela nuk I zihet rruga mbretit, M thirrin KingZin kom pushtet Ku ti smund hin, Ska nevoj me fol - Foli me shikim, Permenet emri im - permene emrin Tim, Vec Ki kujdes ca fol - Se mbetesh 1 ku

3:8

Download Noizy ft Ledri Dje & Sot download mp4 3gp mp3

Available on s www deezer com us album 52120442 s itunes apple com us album dje-sot-feat-ledri-vula-single 1316443444?ls 1 s open spotify com track 0NEu6s511djHOHkgfmrqjq Produced by BledBeats & Johan Bejerholm Beat by Butrint Bucinca & Duja Video produced by www fati tv Noizy on Instagram s www instagram com noizy Noizy on Twitter s www twitter com thisisnoizy Noizy on Spotify spotify artist 2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB Lyrics Kom pas onderr me pas rrolex, Erdhi koha - bleva rrolex, Biles do mkan mbet nsyrtar , qe se di se kur do i vesh, Femnen se coj n’dhom pa durex, E xhveshi Por nuk e vesh, Nese ja nis me fol some fucked up shit, Telfonin see who next, Pare? Po boj me tekst, Shqipen e foli me theks, M njofin sikur the best! Me t thon drejten I am the best, Yes - I got the best connect, Fam - I am the best connect, Damn mshofin mu kta dun me dek, Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm Jap doren por nuk prezantohem, Jap men Por nuk jap kuroren, Buzqesh kur ata levdohen, Mqesh buza lekt kur numrohen, Kom tekst per ton diten flow per tan naten, Acentin fucked up se jetoj Krejt boten Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres, Na na na na Kom pamjen e qart se im fucking loaded Chorus Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Ledri Rap Jeta serioze e neser osht joke Sot je i pasun e neser je broke Fuckit, kurr ma t ri skena mu bo Kesh en pushim i lash 2 ari tok 32 feeling like 23 Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri Kerrin mu kual fuqi Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri Ushtojm si alarma Splifat rolliten si sarma Arma ma e fort , nuk o arma po karma Si me pas gripin e boj ket shit smut Dimni i ftoft ju i keni shit drut Sa lyp beef ma mire pi supe Me ca don me tut ti me ttut Jom me grup un rruge Txt per ton diten flow per ton naten Aksentin faktap se jetoj nkrejt boten Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodre Chorus Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Noizy Sille sille god damn it vec sille, Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille, Ledri Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille Chorus Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Der

3:25

Download Noizy Gjuha e kampionit download mp4 3gp mp3

Lyrics Noizy Producer BledBeats Video Elmino Available on s open spotify com track 4myiIsSQlDrVpqJr2glcrh s itunes apple com us album gjuha-e-kampionit-single 1337053358?ls 1 ►Instagram s www instagram com noizy Chorus Flas gjuhen e kampionit, Smirrna vesh me kta tlodhmit, Zdu me dit se ca ke bo ti, Grupi I’m esht Ma I forti, x2; Hajde sille kan dush, Kan dush hajde sille kan dush Rap verse 1 Flas gjuhen e Kampionit, imma champion boy, Cha po thonit? Jeni kampion toys, Nese don me dit im a London Boy, Let me intoduce you to champions boy Faktet flasin si deklarata, Pasuri skam pas - pasuri do lo, 24 or per mu nuk jan kurgjo Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1 nat, skam ondrra te syrtari, Kom misione Nazif Destani Kallxom me kan rrin kallxoj se kush je Tregom sa ki nxhep tregoj se sa vle, Tregimet posht e nalt shoki nuk jan kurgjo, Tash kapem zyra tu e ble edhe njo, U la la la u what a feeling, Tu hanger dark per krah me zamirin, Chorus Flas gjuhen e kampionit, Smirrna vesh me kta tlodhmit, Zdu me dit se ca ke bo ti, Grupi I’m esht Ma I forti, x2; Hajde sille kan dush, Kan dush hajde sille kan dush Rap verse 2 Jam 1’shi 2’shi 3’shi - pastaj fillojn tjeret, Une sjom tu fjet shoki - biles jam cu shum heret, Nese e du - punoj per te, E marr? - Dhe fol per te, Athu? - jom kon me fat, Athu? - Jom le per te, Kudo qe shkojm bohet veni katastrof, Kta tjert u lodhen un hala skom marr hov, Klika mbas klika we hit them bang, Sillëma sillëma in the bag, A dini ca? Kjo asht Ma shum se rrep, Katrrora nuk ka ktu jemi rreth, Ejj un jam ai djali mo, Trust I’m on a gully mode, Hit them with the heavy blows, Ikin vrap si rall

3:27

Download Noizy Grande (Prod by A Boom) download mp4 3gp mp3

Facebook s www facebook com Noizy Real Instagram s www instagram com noizy iTunes s itunes apple com us album grande id1119622761?i 1119622776 Spotify s open spotify com track 47Eq5KlPvIbVBLbYX2y4vm Deezer www deezer com album 12934174 Noizy Rap l Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba, ndezi puron si Kur nkuba, Eci vec me tufa, Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca, Statusin smund ma mrrin kta, Vec se I bojn do rrima, E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma, Skena dashni per Ju chi chi man, Skena dashni per Ju bitchy man, Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man, Jam zon private - privat jet, Kta mlypin ntok? Une jam te ret, Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det, Kta Po lypin pun? And I m the chef, Chorus Grande - bitch you looking at a star call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Noizy Rap ll Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand, Un nuk e djeki moden permas mu moda m djek cdo hap, Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen, Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet, Kom fansat e flakt grupin e flakt, Biles dhe inaxhit I Kam te flakt, Xhepat e mushem Jan plot e per plot, Sa po derdhen per toke per toke per tok, Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen, Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm, Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet, Me 30 vet, porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2, Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy, Na kur jena nclub e bojm me ra shi, And we smoke that ganja up in th

3:17

Download Noizy Bora (Official 4K Video) download mp4 3gp mp3

Produced by BledBeats Beat by Leeyou & Danceey Video produced by www fati tv Noizy on Instagram s www instagram com noizy Noizy on Twitter s www twitter com thisisnoizy Noizy on Spotify spotify artist 2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB Lyrics -2 pi*a n dhom - gjendja ron, 2 Shoqe t gushta t pim tap tu honger n dhom, Im kinda wavey - they call me baby, Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin, I mora prej koncertit - do shkojm nga deti, Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti, Zemrat e veshme me t ngushta, Bythet e cume dhe t mushta, Gjoksin e bom po t bukra, Nuk folin dhe duken si t urta, Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi, Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim, Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s vjen mo e nesermja, I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh, -Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje, -Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje, Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora, Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora Chorus - Hi nga Bora, - Shesim vec bora, - Akull si bora, - Zdi sa osht ora, - Diamanta te dora - Sexy si nora, - E bukur si eraaaa Rita Ora Cut hala edhe pse mjesi, Tu shtu vetem numra te xhepi, Ju thash qe 1 dit kam me mrri, Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin, Ta shofim se kush qesh i fundit, Ku jam un do vi edhe grupi, Tapetet e kuqe ju mbani per vete, Sa t bukura te gjith ju po dukni, X2 -Un jam kalorsi i fundit, Mbas meje do vin imitusit, Nese nuk je pjes e grupit, Atehere je vetem 1 groupie, Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze, Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte, M kerkoj qe nata t baronte me magji dhe fjal te buta, Kshuqe u luta u luta u luta, Abracadabra i f*ckd her u zh

Next»
Noizy Bora (Official 4K Video) As .MP4 3GP FLV-

Result Description...

Take some time to read the thoughts below specifying the results...

Video Courtesy to Uploaders And Owners

Incoming Search Tags

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

Download video Noizy Bora (Official 4K Video) mp4 3gp Download Noizy. mp3 3gp mp4 Download noizy movie mp4 3gp, Noizy Bora (Official 4K Video).mp4 Download Videos, Free Download Noizy, Noizy MP3 Download, Noizy MP4 Video Download, Noizy All Video Download, Noizy 3GP Download, Fast Downloads, HD Downloads, Download HD Mp4, 3GP, Movies, IOS Videos Download, Mobile Videos, Iphone Videos Download, Android Videos Download, Latest New Songs and Video, Online Full Video Downloads, Search And Download

Download Noizy Bora (Official 4K Video).mp3 Where to Get Noizy Bora (Official 4K Video) - Noizy Bora (Official 4K Video).mp4 video, Download Noizy - Noizy Bora (Official 4K Video).avi Crystals torrent, mp3song, Free Noizy Bora (Official 4K Video).mp3 Song Download, Noizy Bora (Official 4K Video) ft Noizy Bora (Official 4K Video) - movies.mp3 Noizy Full track Download, Noizy, Noizy .mp3 Single Free Download, Noizy - Noizy Bora (Official 4K Video), Noizy Bora (Official 4K Video) Download, Noizy - Noizy Bora (Official 4K Video).mp3.mp3 Track, SoundCloud Download Noizy Bora (Official 4K Video).mp3 Listen Online, Noizy Bora (Official 4K Video).mp3 Song In 320Kbps & 128Kbps, Noizy 190Kbps format, Tindeck Noizy

Share This With...


facebook twitter google+ | WhatsApp |Jedixraja Project © 2019.