Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) MP4 3GP MP3

Enjoy watching and downloading your chosen video below...

uploaderby ZICO Company
duration3:30
likes 24likes
dislikes1 dislikes
definitionhd quality
definition2d

Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video)Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video)


https://ytimg.googleusercontent.com/vi/unI26iCBpJo/1.jpg

.

Share This With...
Share on blogger


Click "Download Video S1/S2/S3" button to generate the Download Link for 3GP, MP4, M4A and WEBM Formats or click "MP3 Download" to get the audio track of this video to MP3 Format.


Play Video Now
Play Now!
Loading...

Description Says...

You can also read the thoughts written below about this video...

It is a video caused by the uploader with such an awesome exertion and have the craving and commitment to benefit you or inform you about Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video). Moreover would like to add to your enthusiasm under Enlightenment and I trust the two of us delighted you. There are 10779 watchers who left their remarks.
Published ZICO Company 2003 All rights reserved © ZICO TV s www facebook com ZicoCompanyOfficial www zico tv

Video Courtesy to ZICO CompanyRelated Search Tags...

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

Nora,Istrefi,SHKO,TASH,(Official,Video)Incoming Search Tags...

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) 3gp mp4 HD video, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Video Songs, Video, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) bollywood movie video, 3gp Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) video Download, mp4, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) all video download, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Hd Video Songs, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) full song download, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Movie Download, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Android Video, Full PC Video, Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) .mp4 3gp Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) vs. mp3 mp4 3gp Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) mp3 3gp mp4 Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) X mp3 mp4 3gp Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) mp3 3gp mp4 Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) mp3 mp4 3gp Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) mp3 3gp mp4 Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video), Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video), Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) by Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) X Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) by Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) by Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) by Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Download free Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) by Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video), by ZICO Company, Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video).mp3 Where to Get Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) video, and Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) .mp3 audio, Download Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) - Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video)

Related Video Downloads

You can select videos related to Nora Istrefi SHKO TASH (Official Video) below...

Mixey ft Nora Istrefi As ni gote (Official Video)

Get the song here s fanlink to AsNiGote ONIMA - smarturl it ONIMA Music & Produced MIXEY Melody line Era Istrefi, Nora Istrefi Lyrics Era Istrefi, Rron Baraku, Yll Limani Art director & Choreography Klaudia Pepa Styling Valdrin Sahiti, Egzon Kazagiqi Make up Arber Bytyqi Hair Kaci Assistant Adelina Mehija Furra Video Entermedia Connect with Mixey s www facebook com mixeyofficial s www instagram com mixeyofficial Connect with Nora Istrefi s www instagram com _noraistrefi_ s www facebook com NoraIstrefi All rights reserved MIXEY MUSIC L L C LYRICS Strofa1 I got a feeling like Sonte kom me tpa prap E sa kohe me kalu?! Prap njet un, prap njejt po tdu E sa kohe ne kalu?! Prap njejt un, prap njejt po tdu E njejt o, per ty dashnia e vjeter Koha o tjeter Nuk ka ndrru kurgjo Perveq jetes qe e boj lately Me shoqe jom beybeh Refren E sot jom dal me pi, Me pi, me pi E sot jom dal me pi, Me pi me pi As ni got so per ty, Per ty, per ty As ni got so per ty, Per ty, per ty Cdo dite e ma larg, me dore boma boma Ski me mpase mo ngat,me dore boma boma Jo une nuk jom, si cdo tjeter Qe mas teje qaq shume bon no no no Strofa2 I got a feeling like Sonte kom me tpa prap Nese sonte t harroj Prap neser esell tkujtoj Nese sonte t harroj Prap neser esell tkujtoj Uuuuuu po du me kcy sot bejbe Spo tshoh ma mire krejt leje Uuuuuuu po du me kcy sot bejbe Spo tshoh ma mire krejt leje Refren E sot jom dal me pi, Me pi, me pi E sot jom dal me pi, Me pi me pi As ni got so per ty, Per ty, per ty As ni got so per ty, Per ty, per ty Cdo dite e ma larg, me dore boma boma Ski me mpase mo ngat,me dore boma boma Jo une nuk jom, si cdo tjeter Qe mas teje qaq shume bon no no

Nora Istrefi Nuk mundem, 16 Prill 2006 Top Fest 3 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004 Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës shqiptare, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Malin e Zi, dhe diaspore Ne Top Fest jane prezantuar kryesisht kengetare te rinj te muzikës moderne Kengetare dhe grupe qe jane prezantuar per here te pare ne Top Fest jane Stine, Grupi Asgje Sikur Dielli, Adrian Gaxha, Indrit Mesiti, Grupi Kthejllu, Alban Skenderaj, Nora Istrefi, Blero, Big Mama, Shpat Kasapi, Vesa Luma, Linda Halimi, Flaka Krelani, Tuna, Valon Shehu, NRG band, Zanfina Ismajli, Malda Susuri, Big Basta, Grupi XXL, Anxhelina Hadergjonaj Pervec promovimit te artisteve te rinj, ne Top Fest ne keto tete edicione kane qene pjesmarres edhe artiste te njohur te muzikes se lehte shqiptare, ku mund te permenden Manjola Nallbani, Jonida Maliqi, Mefarete Laze, Mariza Ikonomi, Eliza Hoxha, Grupi Humus, Grupi Troja, Besa Objektivat e festivalit jane promovimi i muzikes moderne shqiptare, mbeshteja e artisteve te rinj, qe duan te marrin pjese ne kete event dhe nxitja e krijmtarise se muzikes moderne Struktura e festivalitNe fazen e pare te konkurimit kengetaret bejne prezantimin e kenges se tyre, dhe kjo faze zgjat rreth 2 muaj, ku kendohet playback Pas perfundimt te fazes se pare nga bordi drejtues i festivalit behet perzgjedhja e kengetareve per ne fazen e dyte gjysem finale (shpjegim fazat gjysme finale jane bere ne edicionin e shtate dhe tete ku eshte kenduar “live”)Pas perfundimit te fazes gjysme finale kengetaret kandidohen ne kategorite e cmimeve te festivalit, cmime qe ndahen ne naten finale Perpara fillimit te nates finale, e cila ne tete edicionet eshte transmetuar live ne Top Channel, si dhe me pas ne kanalin My Music dhe Hd2 ne digitalb, eshte realizuar ne hyrje te salles se eventit "Tapeti i Kuq", ku publiku dhe fansat e kengetareve kane bere foto dhe kane takuar kengetarin ose grupin e preferuar Nata finale e festivalit eshte konceptuar nje mbremje gala ku ndahen cmime per pjesmarresit ne kategori te ndryshme dhe cmimi i madh, “fituesi i festivalit” Artiste te njohur, por edhe te rinj jane vleresuar ne keto tete vite me cmime ne kategori si kengetari i ri me i mire, kenga me e mire pop rock, kenga me e mire e rrymes alternative, kenga me e mire hip hop dhe rnb, kengetari me i mire mashkull, kengetarja me e mire femer, cmimi i Internetit, kenga me mire, interpretuesi me i mire, video me e mire, cmimi i Digitalb, cmimi Top Albania Radio dhe Cmimi i madh “Fituesi i festivalit” Cmimi i madh ose “Fituesi i festivalit” nga edicioni i pare dhe deri ne edicionin e katert eshte percaktuar nga votimi i publikut, ndersa nga edicioni i peste deri ne edicionin e tete eshte percaktuar nga votimi i publikut bashke me vleresimin e nje jurie profesioniste Nga edicioni i pare deri ne edicionin e gjashte, pjesmarresit kane kenduar me superpozim ne fazen e pare dhe ne mbremjen finale Ne gjashte edicionet e para, ne fazen e pare te prezantimit mesatarisht ne cdo vit kane konkuruar rreth 250 kengetare dhe grupe muzikore, pervec dy edicioneve te fundit qe jane prezantuar 130 artiste Ne dy vitet e fundit perkatesisht, ne edicionin e shtate dhe te tete, Top Fest prezantoi per here te pare kenget konkuruese te kenduara live, ku kengetaret jane shoqeruar ne gjysem finale dhe ne mbremjen finale nga orkestra e Top channel Kjo ishte nje sfide e madhe per muziken moderne qe realizohet kohet e fundit dhe qe eshte shume me e nderlikuar ne raport midis orkestres dhe teknologjise se perdorur per realizimin e kengeve Top Fest vazhdon prezantimin "live" te kengeve dhe ne kete menyre po i jep nje mundesi artisteve shqiptare ne rritjen e cilesise te prezantimit te tyre, duke i sherbyer edhe publikut shqiptar brenda dhe jasht vendit ne publikimin e nje krijimtarie te mire muzikore Pervec atyre qe suksesin vazhdojne ta ngjisin, top fest vazhdon ende te kerkoje mes te rinjve talente reja Ky festival eshte nje pasarele me kenge te rrymave te ndryshme, por edhe veshjet dhe performancat qe jane realizuar ne keto tete edicione kane sjelle nje stil te vecante Ajo qe mund te thuhet tashme eshte se skena e top fest dhe kenget qe jane vleresuar me cmime kane qene ne sintoni perfekte me preferencat e publikut Kenget e “Top Fest ”te tete edicioneve vazhdojne te transmetohen ne programet muzikore ne valet e Top Albania Radios, My Music ne Digitalb dhe Radio My music Ne edicionin e pare te Top fest, e paraprinte nje emision tjeter ‘Poleposition”, emision per talentet e reja ne kenge, kercim, aktrim Drejtues i emisionit Poleposition ka qene Olti Xhezo Stafi perzgjedhes dhe trainues i pjesmarresve Kozeta Bakiu, Robert Radoja, Alfred Trebicka, Vikena Kamenica, Ema Andrea, Elona Nallbani Pjesmarres dhe fiues ne kete talent show ka qene Gresa Gjoceraj, pjesamrres dhe finalist Ledion

#TRENDING

Download trending videos

Google Google.co.uk
Youtube . Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . Facebook Hson-- ucz-- gd-- one-- goggle-- zestr-- jobstu--
multiple-- colt-- sandy-- exp-- gou-- myapp-- nap-- msu