Loading...

Download TUNA Pardon (Official Video HD) MP4 3GP MP3

Enjoy watching and downloading your chosen video below...

uploaderby officialTUNA
duration3:52
likes likes
dislikes dislikes
definitionhd quality
definition2d

TUNA   Pardon (Official Video HD)TUNA   Pardon (Official Video HD) TUNA   Pardon (Official Video HD)


https://ytimg.googleusercontent.com/vi/I9rYSJYae54/1.jpg

.

Share This With...
Share on blogger


Click "Download Video S1/S2/S3" button to generate the Download Link for 3GP, MP4, M4A and WEBM Formats or click "MP3 Download" to get the audio track of this video to MP3 Format.


Play Video Now
Play Now!
Loading...

Description Says...

You can also read the thoughts written below about this video...

It is a video caused by the uploader with such an awesome exertion and have the craving and commitment to benefit you or inform you about TUNA Pardon (Official Video HD). Moreover would like to add to your enthusiasm under Enlightenment and I trust the two of us delighted you. There are 7317912 watchers who left their remarks.
Follow Tuna on Facebook s www Facebook com officialTUNA Follow Tuna on Instagram Instagram com TunaSejdi Music Kico n'Torch Mixed by Darko Dimitrov Lyrics Onat Video Max Production Choreography by Ivan Angelkovski feat Beatrix Crew Hair Kaci M U A Vjosa Cena Styling Altuna Sejdi – assisted by Niko Komani & Jelkica Popovska Follow Tuna on Twitter Twitter com TunaSejdi Text Verse 1 Duhet e di ama nuk po muj me t'thon M'duhesh, e din që po du me t'pas ton kohen Oo-o Deri sa s'ka Deri sa s'ka Mo-o Deri sa të zgjat Kush ka me kon patron? Hook 1 Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Jom femën syn, un e boj, punën me m'thon patron eej Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Jom femën syn un e boj Bridge 1 uuuu-UUUUUU-uuuuu - uuhhh-uh uuuu-UUUUUU-uuuuu - uhhhh-uh Verse 2 (Repture) Qa po don une besom e di, S'po ta thom, ama po - une e ni, Ton natën t'kom, yes I'm ready Qa po pret ti, nisja festo A m'don Thuje ti - thuje ti Sa m'don Thuje ti - thuje ti PARDON ama ti pe din kush o, kush o, patron ejjj Hook 2 Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Jom femën syn, un e boj, punën me m'thon patron eej Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Jom femën syn un e boj Bridge 2 Mos lyp me ndrru, se krejt tjerat t'i fali (tjerat t'i fali) Mos lyp me ndrru, se krejt tjerat t'i fali (tjerat t'i fali) Hook 3 (Outro) Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Jom femën syn, un e boj, punën me m'thon patron eej Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Mos po don, don, don, don, don, don, Me t'thon PARDON Jom femën syn un e boj

Video Courtesy to officialTUNARelated Search Tags...

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

TUNA,,,Pardon,(Official,Video,HD)Incoming Search Tags...

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

TUNA Pardon (Official Video HD) 3gp mp4 HD video, TUNA Pardon (Official Video HD) Video Songs, Video, TUNA Pardon (Official Video HD) bollywood movie video, 3gp TUNA Pardon (Official Video HD) video Download, mp4, TUNA Pardon (Official Video HD) all video download, TUNA Pardon (Official Video HD) Hd Video Songs, TUNA Pardon (Official Video HD) full song download, TUNA Pardon (Official Video HD) Movie Download, TUNA Pardon (Official Video HD) HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, TUNA Pardon (Official Video HD) Android Video, Full PC Video, Download TUNA Pardon (Official Video HD) .mp4 3gp Download TUNA Pardon (Official Video HD) vs. mp3 mp4 3gp Download TUNA Pardon (Official Video HD) mp3 3gp mp4 Download TUNA Pardon (Official Video HD) X mp3 mp4 3gp Download TUNA Pardon (Official Video HD) mp3 3gp mp4 Download TUNA Pardon (Official Video HD) TUNA Pardon (Official Video HD) mp3 mp4 3gp Download TUNA Pardon (Official Video HD) mp3 3gp mp4 Download TUNA Pardon (Official Video HD), Download TUNA Pardon (Official Video HD), Download TUNA Pardon (Official Video HD) by TUNA Pardon (Official Video HD) X Download TUNA Pardon (Official Video HD) by TUNA Pardon (Official Video HD) Download TUNA Pardon (Official Video HD) by TUNA Pardon (Official Video HD) TUNA Pardon (Official Video HD) Download TUNA Pardon (Official Video HD) TUNA Pardon (Official Video HD) by TUNA Pardon (Official Video HD) Download free TUNA Pardon (Official Video HD) TUNA Pardon (Official Video HD) by TUNA Pardon (Official Video HD), by officialTUNA, Download TUNA Pardon (Official Video HD).mp3 Where to Get TUNA Pardon (Official Video HD) video, and TUNA Pardon (Official Video HD) .mp3 audio, Download TUNA Pardon (Official Video HD) - TUNA Pardon (Official Video HD)

Related Video Downloads

You can select videos related to TUNA Pardon (Official Video HD) below...

Tuna Bileta, 27 Maj 2007 Top Fest 4 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004 Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës shqiptare, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Malin e Zi, dhe diaspore Ne Top Fest jane prezantuar kryesisht kengetare te rinj te muzikës moderne Kengetare dhe grupe qe jane prezantuar per here te pare ne Top Fest jane Stine, Grupi Asgje Sikur Dielli, Adrian Gaxha, Indrit Mesiti, Grupi Kthejllu, Alban Skenderaj, Nora Istrefi, Blero, Big Mama, Shpat Kasapi, Vesa Luma, Linda Halimi, Flaka Krelani, Tuna, Valon Shehu, NRG band, Zanfina Ismajli, Malda Susuri, Big Basta, Grupi XXL, Anxhelina Hadergjonaj Pervec promovimit te artisteve te rinj, ne Top Fest ne keto tete edicione kane qene pjesmarres edhe artiste te njohur te muzikes se lehte shqiptare, ku mund te permenden Manjola Nallbani, Jonida Maliqi, Mefarete Laze, Mariza Ikonomi, Eliza Hoxha, Grupi Humus, Grupi Troja, Besa Objektivat e festivalit jane promovimi i muzikes moderne shqiptare, mbeshteja e artisteve te rinj, qe duan te marrin pjese ne kete event dhe nxitja e krijmtarise se muzikes moderne Struktura e festivalitNe fazen e pare te konkurimit kengetaret bejne prezantimin e kenges se tyre, dhe kjo faze zgjat rreth 2 muaj, ku kendohet playback Pas perfundimt te fazes se pare nga bordi drejtues i festivalit behet perzgjedhja e kengetareve per ne fazen e dyte gjysem finale (shpjegim fazat gjysme finale jane bere ne edicionin e shtate dhe tete ku eshte kenduar “live”)Pas perfundimit te fazes gjysme finale kengetaret kandidohen ne kategorite e cmimeve te festivalit, cmime qe ndahen ne naten finale Perpara fillimit te nates finale, e cila ne tete edicionet eshte transmetuar live ne Top Channel, si dhe me pas ne kanalin My Music dhe Hd2 ne digitalb, eshte realizuar ne hyrje te salles se eventit "Tapeti i Kuq", ku publiku dhe fansat e kengetareve kane bere foto dhe kane takuar kengetarin ose grupin e preferuar Nata finale e festivalit eshte konceptuar nje mbremje gala ku ndahen cmime per pjesmarresit ne kategori te ndryshme dhe cmimi i madh, “fituesi i festivalit” Artiste te njohur, por edhe te rinj jane vleresuar ne keto tete vite me cmime ne kategori si kengetari i ri me i mire, kenga me e mire pop rock, kenga me e mire e rrymes alternative, kenga me e mire hip hop dhe rnb, kengetari me i mire mashkull, kengetarja me e mire femer, cmimi i Internetit, kenga me mire, interpretuesi me i mire, video me e mire, cmimi i Digitalb, cmimi Top Albania Radio dhe Cmimi i madh “Fituesi i festivalit” Cmimi i madh ose “Fituesi i festivalit” nga edicioni i pare dhe deri ne edicionin e katert eshte percaktuar nga votimi i publikut, ndersa nga edicioni i peste deri ne edicionin e tete eshte percaktuar nga votimi i publikut bashke me vleresimin e nje jurie profesioniste Nga edicioni i pare deri ne edicionin e gjashte, pjesmarresit kane kenduar me superpozim ne fazen e pare dhe ne mbremjen finale Ne gjashte edicionet e para, ne fazen e pare te prezantimit mesatarisht ne cdo vit kane konkuruar rreth 250 kengetare dhe grupe muzikore, pervec dy edicioneve te fundit qe jane prezantuar 130 artiste Ne dy vitet e fundit perkatesisht, ne edicionin e shtate dhe te tete, Top Fest prezantoi per here te pare kenget konkuruese te kenduara live, ku kengetaret jane shoqeruar ne gjysem finale dhe ne mbremjen finale nga orkestra e Top channel Kjo ishte nje sfide e madhe per muziken moderne qe realizohet kohet e fundit dhe qe eshte shume me e nderlikuar ne raport midis orkestres dhe teknologjise se perdorur per realizimin e kengeve Top Fest vazhdon prezantimin "live" te kengeve dhe ne kete menyre po i jep nje mundesi artisteve shqiptare ne rritjen e cilesise te prezantimit te tyre, duke i sherbyer edhe publikut shqiptar brenda dhe jasht vendit ne publikimin e nje krijimtarie te mire muzikore Pervec atyre qe suksesin vazhdojne ta ngjisin, top fest vazhdon ende te kerkoje mes te rinjve talente reja Ky festival eshte nje pasarele me kenge te rrymave te ndryshme, por edhe veshjet dhe performancat qe jane realizuar ne keto tete edicione kane sjelle nje stil te vecante Ajo qe mund te thuhet tashme eshte se skena e top fest dhe kenget qe jane vleresuar me cmime kane qene ne sintoni perfekte me preferencat e publikut Kenget e “Top Fest ”te tete edicioneve vazhdojne te transmetohen ne programet muzikore ne valet e Top Albania Radios, My Music ne Digitalb dhe Radio My music Ne edicionin e pare te Top fest, e paraprinte nje emision tjeter ‘Poleposition”, emision per talentet e reja ne kenge, kercim, aktrim Drejtues i emisionit Poleposition ka qene Olti Xhezo Stafi perzgjedhes dhe trainues i pjesmarresve Kozeta Bakiu, Robert Radoja, Alfred Trebicka, Vikena Kamenica, Ema Andrea, Elona Nallbani Pjesmarres dhe fiues ne kete talent show ka qene Gresa Gjoceraj, pjesamrres dhe finalist Ledion

#TRENDING

Download trending videos

Google Google.co.uk
Youtube . Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . Facebook Hson-- ucz-- gd-- one-- goggle-- zestr-- jobstu--
multiple-- colt-- sandy-- exp-- gou-- myapp-- nap-- msu